FIT ZÓNA
V rámci posilňovacej zóny sú k dispozícii jednoručné aj obojručné činky (2 x rovná činka, 2 x EZ-činka, olympijská činka) a 4 stroje od firmy KOHI (na predkopávanie, zakopávanie, adduktory a abduktory, multifunkčný stroj na chrbát, triceps a biceps). V rámci zóny na cvičenie s vlastným telom sú k dispozícii: fitlopta, bosu, expandery a Dyna-Bandy, medicinbaly s úchytkami, mini-medicinbaly, rebriny s hrazdou a bradlami, rôzne mini-prekážky a úchytky na kľuky, balančné plošiny, TRX, kettlebely, švihadlá, fitnes podložky (podložky na ležanie) a záťažová vesta. V rámci kardio zóny sú k dispozícii: bežiaci pás, stacionárny bicykel, spinningový bicykel a bežkový trenažér. V kick-boxovej zóne je závesný mech, stojaci mech, závesná boxovacia hruška a stojaca boxovacia hruška.

RELAX ZÓNA

Infrasauna s rádiom pre dve osoby. V miestnosti s infrasaunou je k dispozícii sprcha a ležadlo. Infrasauna dokáže do hĺbky prehriať ľudské telo a vyvolať intenzívne potenie už pri teplote 65°C. Infrasauna využíva infračervené žiarenie a vzduch, ktorý v saune vdychujeme prehrieva svalstvo a kĺby až do hĺbky 30 – 40 mm svalovej hmoty pri teplote do 55ºC. Účinkom tepla sa z tela vyplavujú škodlivé látky. Pomáha aj pri odstraňovaní nespavosti, astmy, artrózy, artritídy, reumy a rôznych kožných ochorení a uvoľňuje svalstvo. Pretože forma nahriatia organizmu v infrasaune je šetrná, je vhodná aj pre ľudí s vyšším krvným tlakom.

MASÁŽE
Masáž je dôležitým prostriedkom na regeneráciu organizmu, posilňuje zdravie a celkovú obranyschopnosť. V prvom rade uvoľňuje stuhnuté svalstvo, prekrvuje svaly a podkožie a tým sa tkanivá lepšie vyživujú, zlepšuje tok lymfy a ľahšie sa odplavujú metabolity. Masáž je veľmi uvoľňujúca a v správnej kombinácii profesionálneho maséra, hudby, sviečok a príjemnej atmosféry je to “liek“ na všetky bolesti. Je to nielen veľmi príjemná, ale aj pre organizmus užitočná procedúra.